ŞİRVAN BELEDİYESİ 200 BİNLİK İŞİ 25 BİNE BİTİRDİ

- İlçe girişi Ay yıldızlı bayrağımızla aydınlandı
Şirvan belediyesinin yaptığı çalışmalar ilçenin imajını değiştirdi.

Terörle anılan Güneydoğu il ve ilçeleri bu görünümden kurtulmak adına Şirvan Belediyesi ilçe girişini aydınlatarak, ilçe girişi 44 tane Ay yıldızlı ışıklı tabelalarla donatıldı.

Firmaların verdiği yüksek fiyat tekliflerini abartılı bulan Başkan Cellek, belediye çalışanlarıyla birlikte ışıklandırmaları kendileri mal ettiler. Belediye personelinin gayretleriyle üretimi yapılan ışıklandırmalar ilçe girişine renk kattı. 200 bin lira teklif edilen işi kendi imkanlarıyla 25 bin liraya mal eden Şirvan Belediyesi böylece 175 bin lira kar elde etmiş oldu.

İlçe girişinin güzel bir görünüme kavuştuğunu ifade eden vatandaşlar, “Bölgemiz ve ilçemiz yıllardır terörler anılıyor. Ama Devletimizin teröre karşı kararlı ve azimli çalışmaları sonucu ilçemiz bu görünümden kurtuluyor. İlçemizin girişi Ay yıldızlı bayrağımızla aydınlandığı için gurur duyuyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz şeklinde konuştular.

Başkan Necat Cellek, “Elektrik verilerek devreye giren ilçe girişindeki ışıklandırma sistemi için gerek sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak sevincimizi ve gururumuzu paylaşan, mesaj yazan, tebrik eden, tüm halkımıza teşekkür ediyorum dedi.

İlçenin terörle değil hizmetlerle anılancığını ifade eden Başkan Cellek, “Bölgemiz eskiden terörle anılıyordu. Ama şimdi bölgede Ak belediyelerin yanı sıra görevlendirme yapılan Kayyum belediyelerinin başarılı çalışmaları vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılanıyor. İlçe halkımızın daha rahat ve huzurlu yaşamaları için çalışmalarımıza devam edeceğiz şeklinde konuştu”.